Author: j***m
Date:
Review: Very good for my coolor face
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: £3.99
Original Price: £4.49
Get ready to amplify your pout with a burst of vibrant color and irresistible plump! This glossy wonder not only enhances your lips with medium, flattering shades but also gives them a fuller, more luscious look. Perfect for adding a touch of glam and a whole lot of confidence to any look.
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Texture | Cream |
| Finish | Matte |
| Length | 1.24 cm |
| Width | 1.24 cm |
| Height | 12.54 cm |
| Net Weight | 1.5 g |
| SKU | sb25060904874154136 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.co.uk/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 4557780 people said the quality is very good!
Author: j***m
Date:
Review: Very good for my coolor face
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: s***r
Date:
Review: veary goood couler like it and goof
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: j***i
Date:
Review: super nice and spicy
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: k***a
Date:
Review: Applies so smoothly, blends perfectly and very pigmented
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.